608 281 854 [email protected]

Faktoring i pro malé firmy

Peníze na Vašem účtu do 24 hodin

Jsou splatnosti Vašich faktur příliš dlouhé a chtěl(a) byste je zkrátit? U jiných společností jste s Faktoringem neuspěl(a)? Potřebujete platit účty či investovat ihned a nemůžete si dovolit čekat až na konec splatnosti Vašich faktur? Věnujte těmto řádkům pár minut Vašeho času a uvidíte, že pro Vás máme dobré řešení.

Dlouhých splatností Vašich faktur se již nebudete obávat

Mnoho z Vás má určitě odběratele, které nemůžete ztratit, ale jejich postoj, vyjádřený podmíněnými dlouhými splatnostmi, Vám moc prostoru pro rozvoj Vašeho podnikání nedává. Buď přistoupíte na splatnosti 30 dní či více, nebo  si můžete hledat nové zákazníky. Při takto dlouhých splatnostech je však Vaše firma ekonomicky zranitelná a jste vystaveni velkému finančnímu zatížení. Pak platba přijde, Vy uhradíte vše, co se nahromadilo, a zase čekáte. Právě pro Vás a pro pokrytí Vašich potřeb tu je náš zbrusu nový Faktoring, který je koncipován pro malé a střední podnikatele s fakturacemi v odpovídajícím rozsahu.

Faktoring: popis základních vztahů a procesů

Postup realizace faktoringu

Předmětem služby je proplacení Vašich faktur, které vystavujete svým zákazníkům, do 24 hodin. V tomto termínu je vyplaceno cca 80% z fakturované částky. Ve chvíli, kdy Váš zákazník uhradí fakturu, vyplácíme zbylých 20%. Průběh služby:

  • Vyplníte žádost o faktoring
  • Během krátké doby Vám zavoláme a společně projdeme Vaší poptávku
  • Dodáte nám podklady, které jsou nutné pro schvalovací proces
  • Zpravidla ještě ten den Vás kontaktuje faktoringový specialista a projedná případné podrobnosti
  • Ověříme oprávněnost Vaší fakturace u Vašeho zákazníka
  • Do 24 hodin vyplácíme 80% z fakturované částky na Váš účet

Tento proces je možné kromě platby zvládnout i za jedno odpoledne.

Dveře máme otevřené i pro začínající podnikatele (Start-Up)

Pro úspěšnou realizaci Faktoringu není třeba mít ukončené zdaňovací období. Faktoring lze použít i pro začínající podnikatele a to i v případě, že začali třeba před měsícem. Zkuste najít jiný způsob financování začínajícího podnikatele… asi se Vám to nepovede.

Obvyklé parametry Faktoringu

  • Financovaná částka: od 10.000,- (na jednotlivé faktuře), horní hranice není omezena
  • Využitelné pro: OSVČ i PO
  • Úroková sazba: od 2% p.m.
  • Akceptujeme měny: CZK a EUR

Realizace faktoringového financování se dá přirovnat k čerpání revolvingového úvěru, ke kterému však není třeba podrobně dokládat svou bonitu. Rozhodující je bonita Vašich odběratelů.

Až s naším faktoringem se stane Vaše podnikání tou pravou radostí