608 281 854 [email protected]

Denní Faktoring pro dopravce a speditéry

Faktoring pro dopravce a speditéry

Speciální forma Faktoringu, tvz. Denní Faktoring, je přesně zacílený program financování pro dopravní a speditérské firmy. Vyznačuje se individuálními vlastnostmi, které umožňují optimálně financovat i ty nejmenší fakturované částky, a tímto způsobem výrazně zlepšovat Cash-Flow dopravců.

Vaše další podnikání bude chutnat mnohem lépe

Nebezpečí nevhodného Casf-Flow, nebo-li chybějících finančních prostředků, je zcela jistě velmi nepříjemnou, a často i existenčně nebezpečnou skutečností, která bohužel autodopravce velmi často při jejich podnikání provází. Není nic horšího, než odjet mnoho kilometrů, vyfakturovat, a čekat několik měsíců na zaplacení Vašich faktur. Mezitím musíte dál jezdit, kupovat palivo, hradit běžné náklady, a v neposlední řadě také jíst, a platit životní náklady. To je zátěž, která nejednoho autodopravce vystaví nebezpečí platební neschopnosti jenom proto, že práci potřebuje, a pro klienta tedy jezdit musí, přičemž mu nezbývá nic jiného, než trpět diktát dlouhých splatností a riskovat víc, než je často únosné.
Představte si, že večer vystavíte fakturu za ujetý den (či týden), odešlete jí, a následující den se Vám na Vašem účtu objeví peníze. I když půjde jen o cca 80% z fakturované částky, pořád Vám to zcela bohatě stačí na vše, co musíte pro své další jízdy a existenci zaplatit.

Zkrátka a jednoduše zjistíte, že jedině s naším Faktoringem se z Vašeho podnikání stane také zábava.

Odkupujeme pohledávky za každým odběratelem z celé EU

Náš systém není postaven na pojištění odběratelů. Pokud by byl, mohli bychom financovat pohledávky za cca 20% firem, které Vám mohou práci nabídnout. Abychom se tomuto nedostatku mohli vyhnout, vytvořili jsme originální riskový nástroj, pomocí kterého můžeme financovat všechny odběratele včetně těch, které by pojišťovna pro jejich nižší bonitu nebyl ochotna pojistit.

Denní Faktoring funguje takto:

Nebankovní denní Faktoring

Každý den vystavíte fakturu za odvedenou práci a každý následující den za ni obdržíte peníze.

Schválíme jednou, platíme pořád

Denní Faktoring je dlouhodobá služba, která se posuzuje a schvaluje pouze jednou u každého Vašeho odběratele (či skupiny odběratelů) a může dobře sloužit našemu klientovi i roky. Jakmile je jednou Váš odběratel schválen, Faktoring vystavených faktur pro něho běží zcela kontinuálně.

Jste Start-Up? Nevadí

Založili jste firmu včera a hledáte vhodné financování pro krytí nákladů pro začátek Vašeho podnikání? Právě pro Vás jsme tu.
Na Vaší historii nám nezáleží. Stačí abyste jezdili a posílali nám Vaše vystavené faktury. Peníze budete mít nejpozději druhý den na Vašem účtu za cenu, která patří mezi nejnižší na trhu.

Fakturujte firmám v rámci celé EU

Financujeme pohledávky za společnostmi v rámci celé Evropské Unie, se splatnostmi od 14 do 90 dní.

Pro koho je denní faktoring vhodný?

Zkrátka a jednoduše, pro každou právnickou osobu nebo OSVČ, která se zabývá dopravou, fakturuje často s dlouhými splatnostmi a chtěla by vylepšit Cash-Flow bez zbytečných formalit a mnohem rychleji než u konkurence. A to včetně subjektů, které zdaleka nedosahují obratu, potřebného pro realizaci Faktoringu v bankách.

Další doplňkové služby

Souběžně s factoringovým financováním jsme schopni nabídnout další doplňkové služby, které Vám mohou zpříjemnit Vaše podnikání i této nepříznivé době.