608 281 854 [email protected]

Denní Faktoring pro dopravce a speditéry

Faktoring pro dopravce a speditéry

Speciální forma Faktoringu, tvz. Denní Faktoring, je přesně zacílený program financování pro dopravní a speditérské firmy. Vyznačuje se individuálními vlastnostmi, které umožňují optimálně financovat i ty nejmenší fakturované částky, a tímto způsobem výrazně zlepšovat Cash-Flow uživatelů.

Vaše další podnikání bude chutnat mnohem lépe

Nebezpečí nevhodného Casf-Flow, nebo-li chybějících finančních prostředků, je zcela jistě velmi nepříjemnou a často i existenčně nebezpečnou skutečností, která bohužel autodopravce velmi často při jejich podnikání provází. Není nic horšího, než odjet mnoho kilometrů, vyfakturovat, a čekat několik měsíců na zaplacení Vašich faktur. Mezitím musíte dál jezdit, kupovat palivo, hradit běžné náklady, a v neposlední řadě také jíst a platit životní náklady. To je zátěž, která nejednoho autodopravce vystaví nebezpečí platební neschopnosti jenom proto, že práci potřebuje, a pro klienta tedy jezdit musí, přičemž mu nezbývá nic jiného, než trpět diktát dlouhých splatností a riskovat víc, než je často únosné.
Představte si, že večer vystavíte fakturu za ujetý den (či týden), odešlete jí, a následující den se Vám na Vašem účtu objeví peníze. I když půjde jen o cca 80% z fakturované částky, pořád Vám to zcela bohatě stačí na vše, co musíte pro své další jízdy a existenci zaplatit.

Zkrátka a jednoduše zjistíte, že jedině s naším Faktoringem se z Vašeho podnikání stane také zábava.

Denní Faktoring funguje takto:

Nebankovní denní Faktoring

Každý den vystavíte fakturu za odvedenou práci a každý následující den za ni obdržíte peníze.

Schválíme jednou, platíme pořád

Denní Faktoring je dlouhodobá služba, která se posuzuje a schvaluje pouze jednou u každého Vašeho odběratele (či skupiny odběratelů) a může dobře sloužit našemu klientovi i roky. Jakmile je jednou Váš odběratel schválen, Faktoring vystavených faktur pro něho běží zcela kontinuálně.

Jste Start-Up? Nevadí

Založili jste firmu včera a hledáte vhodné financování pro krytí nákladů pro začátek Vašeho podnikání? Právě pro Vás jsme tu.
Na Vaší historii nám nezáleží. Stačí abyste jezdili a posílali nám Vaše vystavené faktury. Peníze budete mít nejpozději druhý den na Vašem účtu za cenu, která patří mezi nejnižší na trhu.

Fakturujte firmám v rámci celé EU

Financujeme pohledávky za společnostmi v rámci celé Evropské Unie, se splatnostmi od 14 do 90 dní.

Pro koho je denní faktoring vhodný?

Zkrátka a jednoduše, pro každou právnickou osobu nebo OSVČ, která se zabývá dopravou, fakturuje často s dlouhými splatnostmi a chtěla by vylepšit Cash-Flow bez zbytečných formalit a mnohem rychleji než u konkurence. A to včetně subjektů, které zdaleka nedosahují obratu, potřebného pro realizaci Faktoringu v bankách.